ORIN BODY BALANCE

Množstevní sleva
649 Kč
Skladem
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
17.07.2024
Možnosti doručení

Trápí tě vysoký tlak, oslabená paměť či nedokonalosti pleti? ORIN BODY BALANCE je koncentrát přírodních polyfenolů, které mohou podpořit činnost mozku, posílit cévy a oddálit projevy demence ve vyšším věku. Jejich antioxidační vlastnosti mají pozitivní účinky na pleť a mohou zpomalit známky stárnutí. Tekutá forma a nový způsob extrakce jsou pro tvé tělo nejlépe vstřebatelné, čímž dosáhneš rychlejších výsledků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polyfenoly jsou přírodní antioxidanty, které chrání buňky těla před volnými radikály. Volné radikály způsobují poškození DNA a urychlují stárnutí. Antioxidanty volné radikály neutralizují. Oxidační stres vzniká, když se v těle zvýší hladina volných radikálů, což vede k poškození buněk. Takové poškození vede k srdečně-cévním onemocněním, rakovině, cukrovce, Parkinsonově chorobě, Alzheimerově chorobě či jiným autonomním onemocněním. Dnešní strava není tak bohatá na antioxidanty jako v minulosti, proto je třeba je doplňovat ve formě doplňků výživy. Polyfenoly mají široké spektrum vlastností na lidský organismus, patří mezi ně:

Zpomalení stárnutí pleti
Přírodní polyfenoly v BODY BALANCE díky svým antioxidačním vlastnostem mohou ochránit pleť před volnými radikály a zpomalit její stárnutí, což potvrdila i klinická studie[1]. Kyselina hyaluronová pleť zvlhčuje, díky čemuž ji vypíná a redukuje jemné vrásky.

Podpora imunity a zdraví střev
Více klinické studie[2] ukazují, že užívání polyfenolů podporuje kvalitu střevní mikroflóry. Len je vhodný při IBS – syndromu dráždivého tračníku. Černuška setá nebo jinak i Kmín černá se již od dob starověkého Egypta využívala k léčbě podrážděného žaludku. Zdravá střevní mikroflóra má přímý účinek na celkové zdraví a imunitu.

Snížení hladiny cukru v krvi
Konzumace polyfenolů je vhodná i pro lidi trpící cukrovkou, protože může podpořit vylučování inzulínu a udržet tak optimální hladinu cukru v krvi.

Krevní tlak a srdce
Hroznové polyfenoly spolu se lněným i semínky jsou díky svým antioxidačním vlastnostem vhodné při vysokém krevním tlaku a srdečně cévních onemocněních. Mohou podporovat snížení krevního tlaku a pozitivně ovlivňují „špatný“ LDL cholesterol.

Podpora zdraví mozku
Studie[3] o působení polyfenolů na činnost mozku ukázala, že jejich antioxidační vlastnosti mohou pomoci chránit mozek před neurologickými onemocněními jako například demence, Alzheimer či Parkinson. Podporují činnost mozku, zlepšují paměť a soustředění. Konzumace polyfenolů se doporučuje lidem ve vyšším věku, kdy jejich pravidelná konzumace může oddálit stavy demence, zapomínání a zpomalené aktivity mozku.

Protizánětlivé účinky
Extrakt z Hřebíčku obsahuje velké množství éterických olejů spolu s eugenolem – látkou, která má silné protizánětlivé vlastnosti a pozitivně ovlivňuje záněty ústní dutiny. Zmírňuje bolesti v krku, urychluje hojení aftů, tlumí zápach z úst a zmírňuje bolesti zubů.


Klinické studie:
[1] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7281114/
[2] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6770155/
[3] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3372091/

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny & minerály
Vhodný pro: Ženy, Seniory, Muže, Aktivní sportovce
Příchuť: Ochucené, Ananas
Forma: Tekuté

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: