ORIN PMS Premenstrual syndrome

Množstevní sleva
449 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.07.2024
Možnosti doručení

Probiotika ORIN PROBIO obsahují 10 probiotických kmenů a až 20 miliard živých bakterií. Doplnili jsme je o dva druhy prebiotických vláknin, které podporují rozmnožování prospěšných bakterií a tím zvyšují jejich účinnost. vhodné i při užívání antibiotik. Zlepší své trávení s probiotiky ORIN PROBIO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč jsou probiotika ORIN PROBIO tak účinná?

Aktivní probiotické kmeny znamenají počet jednotlivých druhů bakterií. ORIN PROBIO obsahují 10 probiotických kmenů a až 20 miliard živých bakterií. Čím více kmenů probiotika obsahují, tím je komplexnější. Díky tomu dokážou pomoci při vyšším spektru zdravotních problémů.

Kvalitní probiotika by měla obsahovat alespoň 9 probiotických kmenů. Komplexní probiotika s vysokým počtem živých bakterií jsou vhodná zejména při problémech s trávením a při užívání antibiotik. Antibiotika zabíjejí prospěšné střevní bakterie, které dokážeš doplnit pomocí komplexních probiotik.

Prebiotická vláknina Lynside®
Jde o patentovanou prebiotickou vlákninu s obsahem betaglukanu, která se ve střevech uvolňuje postupně. Zatímco jiné druhy prebiotických vláknin se uvolňují pouze v první třetině střeva. Díky této schopnosti redukuje nadýmání a plynatost.

Prebiotická vláknina Fibruline®
Tato vláknina se dostává do tlustého střeva neporušená. Podporuje růst a množení prospěšných střevních bakterií, díky čemuž se podílí i na udržení rovnováhy střevního mikrobiomu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ženské zdraví
Vhodný pro: Ženy
Příchuť: Bez příchutě
Forma: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: