ORIN Woman Balance

Množstevní sleva
449 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.07.2024
Možnosti doručení

ORIN WOMEN BALANCE je přírodní výživový doplněk, který pomáhá potlačovat příznaky menopauzy způsobené nedostatkem estrogenu. Začíná účinkovat již po 30 minutách a zmírňuje příznaky jako jsou návaly horka, výkyvy nálad, pocení, nespavost či bolesti hlavy. Již po 30 dnech užívání redukuje přibírání v menopauze. Cít se krásně a žensky i během klimakteria s ORIN WOMEN BALANCE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ORIN WOMEN BALANCE působí díky  fytoestrogenem

Menopauza je nová fáze v životě každé ženy. Během tohoto období se v ženském těle děje mnoho změn. Příčinou je nízká hladina estrogenů. Kvůli tomu jsou cévy nechráněné, může se zvýšit krevní tlak, cholesterol a přidružují se i další příznaky menopauzy. WOMEN BALANCE obsahuje kombinaci přírodních fytoestrogenů – látek podobných ženským hormonům, které se navzájem podporují a doplňují, díky čemuž dosáhneš co nejlepších výsledků. Při vynechání jakékoli složky by došlo k výraznému oslabení nebo k úplnému vymizení výsledného efektu.

Extrakt z Angeliky čínské
Angelika čínská je bylinkou žen, obsahuje přírodní fytoestrogeny - látky, podobné ženským hormonům. Často je označována také jako ženský ženšen. Její účinky jsou při dlouhodobém používání velmi silné. Využívá se při mnoha ženských a gynekologických problémech. Potlačuje nepříjemné příznaky menopauzy, pomáhá při vaginálních infekcích a zmírňuje únavu.

Extrakt z Dateliny luční
Extrakt z Dateliny luční obsahuje vysoké množství přírodních fytoestrogenů, díky čemuž   zmírňuje příznaky menopauzy jako jsou  návaly horka, pocení či výkyvy nálad.

Extrakt z řecké senovky
Senovka grécka je známa pre svoje účinky na hormonálnu sústavu. Podobne ako Ďatelina lúčna, obsahuje prírodné fytoestrogény. Tie je vhodné počas menopauzy dopĺňať, pretože dokážu vyrovnávať pokles tvorby estrogénu v tele. Vďaka  tomu pomáha potlačiť  návaly tepla, nočné potenie či bolesť v prsiach.

Extrakt z Ploštičníku střapcovitého
I Ploštičník střapcovitý obsahuje fytoestrogeny, které se přirozeně vyskytují v léčivých rostlinách. Jedná se o velmi oblíbený přírodní lék na menopauzu. Do vysoké míry nahrazuje „chybějící estrogen v těle“, který pomáhá během menopauzy zmírnit změny nálad, návaly horka či nadměrné pocení.

Extrakt z Vitexu jehněčího
Vitex jehněčí se využívá při mnoha ženských problémech, což potvrzují i ​​několik klinických studií. Používá se při hormonální nerovnováze, fyzické a duševní nepohodě, ale také při problémech se spánkem, váhou či bolestmi hlavy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ženské zdraví
Vhodný pro: Ženy
Podle zaměření: Menopauza, Hormonální rovnováha
Příchuť: Bez příchutě
Forma: Kapsle
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
MV Avatar autora | 01.07.2024
Bohužel, na mě nefunguje.
Nevyplňujte toto pole:
MV Avatar autora Women Balance 01.07.2024 19:29
Bohužel,tento prostředek měl u mě opačný účinek, návaly, které jsem měla před užíváním,se několikanásobně zvýšili. V noci jsem se budila ne jen jednou za noc,ale minimálně 5x. Škoda,na mě to nefunguje.
Odpovědět