(A3) 3x ORIN COLLAGEN Beauty pure

1 947 Kč –4 %
pure3
1 947 Kč –4 % 1 859 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.07.2024
Možnosti doručení

Beauty pure je čistý kolagen v prášku speciálně vytvořený pro kosmetické účely. Obsahuje kolagenové peptidy VERISOL®, které minimalizují vrásky, zvyšují vlhkost pokožky, zpevňují nehty a redukují celulitidu. Tato tvrzení potvrdila řada klinických studií. Beauty pure si můžeš zamíchat do jídla nebo oblíbeného nápoje. Nezapomeň si k němu zakoupit i Vitamin C, bez kterého tělo kolagen nevstřebá.

Balení obsahuje:

  • 3x ORIN COLLAGEN Beaty pure
  • Zvýhodněnou cenu
  • Poštovné ZDARMA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minimalizace vrásek
VERISOL® je kolagen speciálně vytvořený pro kosmetické účely. Podporuje zdraví pokožky, zvyšuje vlhkost pokožky a zpomaluje tvorbu vrásek. Tato tvrzení potvrdila řada klinických studií.

První studie na vzorku 69 žen ve věku od 35 do 55 let odhalila, že ženám se výrazně zvýšila pružnost pokožky již po prvních 4 týdnech používání.

Druhá studie se zase zaměřila na ženy ve věku 45 až 65 let. Sto žen užívalo denně 2,5g; VERISOLU® po dobu 4 týdnů. Výsledky ukázaly, že VERISOL® výrazně zredukoval vrásky a podpořil tvorbu kolagenu v  tě le.

Redukce celulitidy
Trápí tě celulitida? Trápí až 85% žen. Beauty pure obsahuje bioaktivní kolagenové peptidy VERISOL®, které pomáhají redukovat celulitidu  díky schopnosti obnovovat normální strukturu dermy a podkožní tkáně. Potvrdila to i dvojitě zaslepená, randomizovaná, placebem kontrolovaná studie, které se zúčastnilo 105 žen ve věku od 25 do 50 let. Tyto ženy užívaly 2,5 g VERISOLU® denně. První výsledky zaznamenaly již po třech měsících, výrazné zlepšení postřehli po 6 měsících.

Pevnější nehty
Možná i ty trpíš lámavými a popraskanými nehty. Studie ukázala, že VERISOL® již po dvou měsících zlepšuje zdraví nehtů, po třech měsících urychluje růst nehtů a po 6 měsících užívání viditelně redukuje popraskané nehty až o 42%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balíčky beauty kolagenů
Vhodný pro: Ženy
Podle zaměření: Vlasy, nehty, pleť
Příchuť: Bez příchutě
Forma: Prášek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: