(A3) 3x ORIN ELASTIC Joint complex

2 697 Kč –5 %
3elastic joint complex
2 697 Kč –5 % 2 549 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.07.2024
Možnosti doručení

Trpíš bolestmi kloubů? Manuálně pracuješ a namáháš klouby nebo máš sedavé zaměstnání, při kterém trpí tvá páteř? Je na čase nasadit intenzivní kloubní kúru, která má nejviditelnější účinky. Kromě klinicky testovaného hovězího kolagenu obsahuje vitamín C, kyselinu hyaluronovou, rakytník, MSM, glukosamin, chondroitin a další složky pro zdravé klouby a svaly.

Balení obsahuje:

  • 3x ORIN ELASTIC Joint complex
  • Zvýhodněnou cenu
  • Poštovné ZDARMA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč začít užívat ORIN ELASTIC?

Kolagen je základní bílkovinou v lidském těle, jehož množství po 25. roce života klesá asi o 2% ročně. To znamená, že pokud ho nedoplňuješ z externích zdrojů a pravidelně zatěžuješ své klouby, tak trpí. Pokud se k tomuto přidruží zánět nebo poranění, dokáže tě to vyvede z normálního režimu. Proto je důležitá správná péče o klouby, chrupavku a šlachy. Do ORIN ELASTICU jsme namíchali 8000 mg kolagenu, protizánětlivé složky, vitamíny a minerály, což z něj činí komplexní výživu na klouby.

Kloubní výživa s vitamínem C
Člověk na rozdíl od jiných živočichů není schopen vytvořit si vitamin C, proto je důležité jej doplňovat. Kolagen bez vitamínu C tělo nedokáže vstřebat. Vitamin C navíc podporuje imunitní systém a chrání buňky před oxidačním stresem.

Udržení zdravých svalů a kostí

  • Vitamin D a K2 přispívají k udržení zdravých kostí. Tyto dva vitamíny spolu si navzájem podporují účinek.
  • Vitamin D podporuje správné vstřebávání vápníku a fosforu, které jsou důležité pro kosti. Také podporuje správné fungování svalů.
  • Vitamin K2 známý také jako MK-7 zase přispívá ke správné srážlivosti krve a udržení zdravých kostí.

Podpora elasticity a zdraví kloubů
ORIN ELASTIC obsahuje chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a MSM, které by měla správná kloubní výživa obsahovat.

Chondroitin sulfát je spolu s kolegenem základní složkou chrupavky, která jí dodává elasticitu a udržuje strukturu. Snižuje zánět kloubů a podporuje jejich mazání.

Glukosamin sulfát také tvoří základ chrupavky a přirozeně se vyskytuje v lidském těle. Je důležitý pro zdraví kloubů a chrupavek. Podporuje mazání kloubů, snižuje tření mezi kostí a chrupavkou, čímž ji chrání před opotřebováním.

Kyselina hyaluronová nemá své místo jen v kosmetickém průmyslu. Je také nezbytnou součástí chrupavek, které díky svým hydratačním schopnostem udržuje pružné. Působí také jako tlumič nárazů, což ocení sportovci a běžci.

Protizánětlivé vlastnosti
Do ORIN ELASTICU jsme přidali extrakt z rakytníku, který obsahuje několikanásobně vyšší množství vitamínu C než citrusové plody. Díky čemuž vyniká protizánětlivou schopností. Kromě podpory imunity pomáhá při zánětech kloubů a svalů

Zvýšení energie a podpora imunity, ochrana buněk před oxidačním stresem
Kombinace vitamínů B spolu s hořčíkem snižují únavu, přispívají ke správnému fungování imunitního systému, snižují vyčerpání a únavu a energie.

Vitamin E zase přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční sady kolagenů
Vhodný pro: Ženy, Seniory, Muže, Aktivní sportovce
Podle zaměření: Klouby, šlachy, kosti
Příchuť: Pomeranč, Broskev, Citrón, Červený grep
Forma: Prášek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: