(A34) 3x ORIN IMUNKO Kids Immunity

1 497 Kč –5 %
3 imunko
1 497 Kč –5 % 1 419 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.07.2024
Možnosti doručení

Rád se bavíš, kreslíš a hraješ pexeso? V trojbalení IMUNKA na tebe čeká kouzelná omalovánka, se kterou se nejen zabavíš, ale se i něco nového naučíš. Díky trojbalení si zajistíš zdravou a chutnou ochranu imunity pro dětičky až na tři měsíce. Staň se i ty mým kamarádem, kterého už žádná chřipka nezkolí.

Balení obsahuje:

  • 3x ORIN IMUNKO dle vlastního výběru
  • 1x zábavná omalovánka s pexesem
  • zvýhodněnou cenu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky těmto složkám ORIN IMUNKO funguje:

Akaciová vláknina
Jde o jeden z nejkvalitnějších druhů vláknin. Na rozdíl od jiných druhů se uvolňuje po dobu 24-48 hodin v celé délce střeva. Jiné druhy vláknin se udrží pouze v první třetí a uvolňují se maximálně 6 hodin, čímž se oslabuje jejich efekt. Akáciová vláknina pozitivně ovlivňuje dětská střeva, ve kterých se nachází až 80% imunity.

HMO látky mateřského mléka
Nebo i oligosacharidy mateřského mléka podporují imunitní funkce, pomáhají při rozvoji mozku a kognitivních funkcí a vyživují prospěšnou střevní mikroflóru  dětiček. Potvrzují to i klinické studie.

Vláknina ze modřínu západního
Aby byl účinek vlákniny pro dětská střeva co nejefektivnější, přidali jsme i vlákninu ze Modřínu západního, která pozitivně ovlivňuje dýchací cesty, chrání proti infekcím a běžnému nachlazení, což prokázala i klinická studie.  

Beta 1,3/1,6 Glukan
Funkčnost imunitního systému může být narušena vlivem různých virů či bakterií. Pokud imunitní systém nefunguje správně, není schopen ochránit organismus před patogeny. Výsledkem čehož vzniká například chřipka či nachlazení. Beta 1,3/1,6 Glukan je schopen aktivovat imunitní systém, optimalizovat jeho funkce a bránit tělo před infekcemi.

Výtažek z plodů Malpie holé
Jde o silný zdroj přírodního vitamínu C, který je mnohem více vstřebatelný než jiné syntetické druhy. Vitamin C podporuje imunitu, snižuje Všechny dětičky, které chtějí být zdravé dobře vědí, že vitamín C podporuje jejich imunitu. Kromě toho vitamin C pomáhá snižovat únavu a podporuje správné fungování nervového systému.

Extrakt z plodů rakytníku
Tento extrakt obsahuje až 10x viac vitamínu C ako pomaranč. Vďaka tomu podporuje fungovanie imunity detí.

Hořčík a zinek
Tyto dva minerály přispívají k udržení zdravých kostí, zdravých nehtů a zubů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční sady jiné
Vhodný pro: Děti
Příchuť: Ochucené, Jablko, Malina
Forma: Prášek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: