(A28) 3x ORIN SKINNY Collagen complex

2 847 Kč –5 %
skinny3
2 847 Kč –5 % 2 699 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.07.2024
Možnosti doručení

Nevíš jak zhubnout? Dopřej si tříměsíční kolagenovou kúru. ORIN SKINNY je kolagen na hubnutí, jehož složení snižuje hladinu cukru v krvi, redukuje celulitidu a hmotnost. Obsahuje kolagenové peptidy VERISOL®, které mají pozitivní účinky na pleť, minimalizují vrásky a podporují růst vlasů a nehtů. Tento produkt si v minulosti znala jako VIACOLLAGEN SKINNY.

Balení obsahuje:

  • 3x ORIN SKINNY Collagen complex
  • Zvýhodněnou cenu
  • Poštovné ZDARMA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpora hubnutí díky Fabenol® Max
Fabenol® Max  je extrakt z plodů Fazole obyčejné, který má vliv na přebytečné sacharidy v naší stravě. Pokud konzumuješ potraviny s vysokým glykemickým indexem, podporuješ krátkodobý pocit plnosti, což vede k častějšímu pocitu hladu a přejídání se. Dlouhodobé studie také ukázaly, že konzumace rafinovaných sacharidů v období pěti let vede ke zvýšení břišního tuku. Přebytečné sacharidy ve stravě se přeměňují na tuky a ukládají v těle.

Fabenol® Max snižuje hladinu cukru v krvi a zabraňuje nežádoucí alfa-amyláze, to znamená, že blokuje trávení škrobu z potravin, což vede k optimálnímu rozložení těla, díky čemuž se zbavíš zvětšeného bříška a snížíš svou hmotnost.  

Redukce celulitidy
Chceš vědět jak se zbavit celulitidy? Kolagenové peptidy VERISOL®, pomáhají redukovat pomerančovou kůži díky schopnosti obnovovat normální strukturu dermy a podkožní tkáně. Potvrdila to i studia, která probíhala na 105 ženách ve věku od 25 do 50 let při denní dávce 2,5 g. První viditelné výsledky byly zaznamenány již po třech měsících, výrazné výsledky po šesti měsících. 

Redukce vrásek
Kolagenové peptidy VERISOL® jsou speciálně vytvořeny pro kosmetické účely a pomáhají redukovat vrásky, což potvrdilo několik studií.  První studie na vzorku 69 žen ve věku od 35 do 55 let odhalila, že ženám se výrazně zvýšila pružnost pokožky již po prvních 4 týdnech používání.

Druhá studie se zase zaměřila na ženy ve věku 45 až 65 let. Sto žen užívalo denně 2,5g; VERISOLU® po dobu 4 týdnů. Výsledky ukázaly, že VERISOL® výrazně zredukoval vrásky a podpořil tvorbu kolagenu v těle.

Zlepšení kvality nehtů
Bioaktivní kolagenové peptidy VERISOL® pomáhají zlepšit růst a zdraví nehtů. Potvrdila to i studie, která prokázala pokles lámajících se nehtů už po prvních dvou měsících. Po šesti měsících lámání a štěpení nehtů kleslo až o 42%.

Podpora imunity
ORIN SKINNY obsahuje až 500 mg extraktu z plodů aceroly, která je přírodním zdrojem vitaminu C. Vitamin C je potřebný pro rozpustnost kolagenu v těle a přispění ke správné tvorbě kolagenu. Podporuje také fungování imunitního systému.

Anti-aging účinky na pleť
O
RIN SKINNY obsahuje kombinaci čtyř známých anti -aging složek. Patří mezi ně:

  • Kyselina hyaluronová, jejíž výjimečnost spočívá ve schopnosti vázat na sebe velké množství vody, díky čemuž může vyplnit prostor mezi kolagenovými vlákny a pleť vypnout.
  • Zinek, který přispívá k udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů.</li >
  • Vitamin E, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, což způsobuje zpomalení stárnutí.
  • Niacin, který přispívá k udržení zdravé pokožky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční sady kolagenů
Vhodný pro: Ženy
Podle zaměření: Hubnutí
Příchuť: Jahoda, Černý rybíz
Forma: Prášek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: