(A4) 3x ORIN ELASTIC Joint capsules

2 697 Kč –5 %
3xcapsuleselastic
2 697 Kč –5 % 2 549 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.07.2024
Možnosti doručení

ORIN ELASTIC je kolagen na klouby v kapslích, který redukuje bolest kloubů o 16% již za 5 dní, což potvrzují klinické studie . Obsahuje látku, která je zdrojem kolagenu, kyseliny hyaluronové, elastinu a dalších složek. Je vhodná pro použití do kapslí, neboť účinkuje již při dávce 300mg/den. Tento komplex jsme doplnili o vitamíny C, D a K2. Ochucené kolageny nejsou pro tebe? Stav na ORIN ELASTIC v kapslích. Tento produkt si v minulosti znal/a jako VIAFLEX.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ORIN  ELASTIC je účinný díky :

Ovometu® - kolagenu z membrán vaječných skořápek

Jde o speciální formu kolagenu z membrán vaječných skořápek, která je vhodná do kapslí. Membrány z vaječných skořápek obsahují stovky molekul, které jsou; působí synergicky a každá zesiluje účinek té druhé, čímž vytvářejí pro tělo ještě silnější účinek. Ovomet® je zdrojem nejen kolagenu, ale i kyseliny hyaluronové, která působí na klouby jako tlumič nárazů, elastinu, který dodává chrupavkám pružnost a elasticitu, ale i glukosaminu a chondroitinu.

Více než 20 klinických studií potvrdilo účinnost Ovometu® za velmi krátkou dobu. Již za 5 dní se u testovaných, kteří užívali 300 mg účinné látky, projevilo snížení bolesti kloubů o 16% ve srovnání s testovanými, kteří užívali placebo. Po 30 dnech pocítili testovaní užívající Ovomet® úlevu od bolesti kloubů až o 47%.

 
Snížení bolesti kloubů při užívání  300 mg Ovometu® denně vs. při užívání placeba Další studie zase testovala účinky 300 mg Ovometu® na běžné uživatele po dobu 50 dnů. U testovaných projevilo snížení bolesti kloubů o 49%, snížení ztuhlosti svalů o 43% a snížení dysfunkčnosti o 39%.
 
Snížení bolesti, ztuhlosti a dysfunkčnosti v průběhu 50 dnů při užívání  300 mg Ovometu®

Extaktu z Plodů Camu Camu
Jde o super potravinu a velmi silný zdroj vitamínu C. Obsahuje jej až 60x více než pomeranč. Vitamin C kromě správné vstřebatelnosti kolagenu posiluje imunitní systém a má antioxidační účinky. Tato superpotravina se také využívá při zánětech pokožky a chrání ji před oxidačním stresem.

Kombinaci vitamínu K2 a D3
Tato kombinace vitamínů ve vyváženém poměru  zajišťuje správnou srážlivost krve, pomáhá udržovat zdravé kosti a optimalizuje hladinu vápníku v krvi.

Vitamin D3 je vhodné doplňovat celoročně, ale zejména během zimních měsíců,  kdy naše tělo pravidelně nevystavujeme slunci. Díky vitamínu K2 zase směřuje vápník přímo do kostí, kde je potřebný a neukládá se ve cévách a tkáni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balíčky kloubní výživy s kolagenem
Vhodný pro: Ženy, Seniory, Muže, Aktivní sportovce, Fitness
Podle zaměření: Klouby, šlachy, kosti
Příchuť: Bez příchutě
Forma: Kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: