QUEEN Collagen Baby

899 Kč
Skladem
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
17.07.2024
Možnosti doručení

Chceš se cítit zdravá a krásná i během těhotenství a kojení? Queen Baby je kolagen pro těhotné a kojící ženy, který obsahuje vitamíny a minerály prospěšné pro maminku i pro dítě. Toto složení redukuje nadměrné vypadávání vlasů po porodu, zvyšuje energii, posiluje klouby, pomáhá při zácpě. ;zlepšuje kvalitu nehtů a vlasů. Dopřej si výživu během těhotenství i po něm s kolagenem z řady Queen.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní složení vhodné pro tebe i tvé děťátko

Bioaktivní kolagenové peptidy typ 1 a 3
Až 2500 mg kolagenu v denní dávce se postará o tvé vlasy, nehty a pleť. Kolagen je základní hmotou chrupavek, takže se postará i tvé klouby. Právě ty jsou v období těhotenství a kojení více zatěžovány a vyžadují mnohem větší pozornost než kdy jindy. Pokud ho v těle nemáš dostatek, dříve či později se to projeví.

Vláknina z clusterových fazolí
Se zácpou a nadýmáním během těhotenství se setká asi každá žena. Souvisí to s nadměrnou tvorbou a hromaděním plynů ve střevě. Queen Baby obsahuje vlákninu z clusterové fazole, která je rozpustná ve vodě a má vynikající účinky na ženská střeva. Prokázala to i studie trvající 15 dní na ženách, které měly problém s vyprazdňováním. Během kojení zase střeva dokážou vytrápit miminko. Vláknina z clusterových fazolí je přímo hnací silou pro tvá střeva i pro střeva tvého miminka.

Hořčík
Horčík během těhotenství je mimořádně potřebný nejen pro maminku, ale i pro zdravý vývoj plodu. Užíváním hořčíku během celého těhotenství předejdeš křečím, nadměrné únavě, výkyvům nálad či nevolnostem. Hořčík také pomáhá děťátku budovat pevné kosti. Ocení ho i ženy, které mají během prvních měsíců s děťátkem deficit spánku.

Extrakt z plodů Malpie holé
Malpigie holá je také známá jako acerola. Jedná se o velmi silný zdroj vitamínu C, který je mnohem více vstřebatelný než jakýkoli jiný syntetický vitamín C. Céčko je základem všech mých kolagenů, protože tělo bez něj nedokáže kolagen vstřebat. Vitamin C také podporuje vstřebávání železa, které je další složkou Queen Baby.

Kyselina listová
Určitě jsi již slyšela o důležitosti užívání kyseliny listové před otěhotněním. Jinak tomu není ani během těhotenství. Nedostatkem kyseliny listové trpí až 60% těhotných žen. Kromě toho, že kyselina listová podporuje plodnost, přispívá ke zdravému vývoji plodu. Pomáhá předcházet vzniku vrozených vývojových poruch miminka. V opakovaných klinických studiích bylo prokázáno, že narození dítěte s rozštěpem páteře se snížilo až o 70% a to v případě, že ženy během těhotenství a před ním užívaly kyselinu listovou.

Jód 
Jód  patří mezi nejdůležitější minerály během těhotenství. Ovlivňuje činnost a fungování štítné slazy. Jelikož štítná žláza během těhotenství pracuje na plné obrátky, jód působí jako palivo pro správnou produkci hormonů. Důležitý je také pro štítnou slazu plodu, kterému se začíná vyvíjet od 12. týdne těhotenství. Jeho nedostatek může způsobovat poškození mozku, pokles inteligence dítěte, poruchy vývoje kostry či nízkou porodní hmotnost. Výzkum Jamese Haddowa z amerického Mainu ukázal, že i malé poruchy štítné žlázy, spojené s přísunem jódu během těhotenství, mohou vést ke snížené inteligenci dítěte.

Ostatní složky

Železo
Železo má na starosti krvetvorbu v tele. Těhotné ženy ho potřebují mnohem více právě kvůli vývoji plodu a zvýšené spotřebě. Tělo matky potřebuje produkovat více krve, aby mohlo zásobit krví a kyslíkem i plod. Jeho nedostatek může budoucí mamince způsobit bolest hlavy, únavu, chudokrevnost a v extrémních případech i předčasný porod.

Vitamin B1
Tento vitamin je důležitý pro vývoj dětského mozku. Podporuje také  energetický metabolismus a kvalitu nervového systému.

Vitamin B2
Podporuje zdravý růst miminka. Je důležitý při tvorbě hemoglobinu  a přispívá k&ochraně pokožky. Vitamin B2 také pomáhá při správném vstřebávání kyseliny listové.

Vitamin D3
Vitamin D3 hraje důležitou roli před plánovaným těhotenstvím i v jeho prvním trimestru. Podporuje správný růst kostí u plodu a pomáhá při budování imunitního systému dítěte.

Vitamin B12
Tento vitamín podporuje kognitivní funkce a paměť. Také přispívá ke zdravému vývoji nervového systému dítěte.

Doplňkové parametry

Kategorie: QUEEN by Plačková
Vhodný pro: Ženy
Podle zaměření: Těhotné & kojící
Příchuť: Ochucené, Třešeň
Forma: Prášek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: